Schmid Polska

Nasz zakład produkcyjny mieści się w Elblągu przy ulicy Niskiej 6. W naszej fabryce produkujemy najwyższej jakości kotły opalane biomasą drzewną. Łącznie jest nas około 70 osób – spawaczy, mechaników i inżynierów. Dzięki wytrwałej pracy i ciągłemu doskonaleniu, osiągnęliśmy zdolność produkcyjną wynoszącą ponad 100 kotłów rocznie. Nasze kotły na biomasę trafiają do klientów z kilkunastu państw na kilku kontynentach. Jesteśmy z tego dumni.

schmid polska

Grupa Schmid

Schmid Polska sp. z o.o jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej.  Poza zakładem w Polsce, do Grupy należą przedsiębiorstwa zlokalizowane w Austrii, Francji, Niemczech i we Włoszech. Firma Schmid, jako firma rodzinna, działa nieprzerwanie od 1936 roku. W ciągu lat działalności przedsiębiorstwo znacznie poszerzyło rynki zbytu oraz osiągnęło wysoki stopień profesjonalizacji, nie tylko w produkcji ale także w dziedzinie projektowania kotłów oraz w badaniach nad procesem wytwarzania energii z biomasy. Dzięki codziennej wytrwałej pracy, grupa Schmid jest w stanie dostarczać niezawodne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów oraz spełniające wyśrubowane wymagania jakościowe i środowiskowe. Wszystkie produkty grupy wytwarzane są z zachowaniem najwyższej staranności, z materiałów wysokiej jakości i komponentów renomowanych dostawców. Proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem zasad BHP i poszanowania praw pracowniczych oraz z troską o środowisko naturalne.

Jakość Schmid to nie tylko doskonałe rozwiązania techniczne, ale także kultura organizacyjna naszej firmy przejawiająca się w życzliwości, zrozumieniu i zaufaniu. Gorąco zachęcamy do tego aby poznać nas bliżej.

Zapraszamy do współpracy!

O firmie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.